Články

IoTpool – platforma pro správu vašich senzorů a dat

IoTpool je uživatelsky jednoduchá platforma umožňující připojit IoT zařízení od různých výrobců a následně zobrazovat a vyhodnocovat přijatá data. Cílem je poskytnout pohodlné prostředí pro dlouhodobý dohled a analýzu dat z vašich senzorů.

Expandery pro rozšíření jednotek Ares a Poseidon2

Monitorovací ústředny HW group se instalují do serveroven a racků pro dohled teploty, vlhkosti a otevření dveří (předních a zadních), popřípadě detekce napájení. Vše v pořádku, takto je zajištěna 100% požadovaná kontrola. Může to být ještě lepší? Může!

SD senzory - o kousek jednodušší IoT

Řada zařízení SD od HW group rozšiřuje modularitu systémů pro monitoring a cloudovou aplikaci HWPortal. K univerzálním zařízením s řadou vstupů přidává jednoúčelová zařízení, která lze kombinovat na úrovni celé sítě.

HWPortal - řešení pro Váš vzdálený dohled

Cloudový server HWPortal.cz představuje velmi zajímavou možnost pro zcela automatický sběr hodnot a řídících stavů s velmi snadno realizovatelným grafickým on-line sledováním a porovnáním všech současných i dlouhodobých měření během dnů, týdnů i měsíců, např. změn a výkyvů spotřeby, napětí, teploty, vlhkosti, osvětlení apod.

Senzor 4-20mA 1W-UNI - měření hladiny (čehokoliv) v nádržích, septikách, silech.

 Chtěli bychom vám představit jeden, neprávem opomíjený, senzor. Jedná se o převodník 4-20mA na LAN či GSM.

RS232 - KOMUNIKAČNÍ KANÁL, KTERÝ NECHCE DO DŮCHODU

I když je RS232 již pár let na ústupu, v některých produktech se stále používá. Vzniká tak otázka, jak tato zařízení smysluplně propojit s moderní IT infrastrukturou

Měření osvětlení a práce se získanými daty

Proč měřit úroveň osvětlení?
Měření množství světla není stále v oblasti automatizace úplně běžná věc a stále se využívá převážně jen ve speciálních aplikacích souvisejících řízením přisvětlení v oblasti pořizováním obrazových záznamů. V nově vznikající oblasti automatizace budov a zemědělství však začíná mít sledování úrovně světla stále důležitější roli. A také  sledování úrovně osvětlení lze vyřešit mnoho zdánlivě s tím nesouvisejících aplikací. Navíc lze i některé aplikace detekce, na první pohled se světlem nesouvisející, snadno s detekcí osvětlení vyřešit.

Vstupujeme do bytových domů, škol, racků a technologických místností.

 

Vytvoření, zprovoznění a elektronické řízení RFID vstupu do kanceláří, domů, bytů, škol, skladů apod. snad už ani nemůže být jednodušší. S řídicí jednotkou HWg SH4 je to skutečně velmi jednoduché.

Jak vybrat teplotní čidlo

 

 Měření teploty po internetu je dnes běžnou záležitostí. Je to asi základní a většinou také první věc v chytré domácnosti, kanceláři nebo skladu, kterou nás napadne dálkově sledovat. Ale není teploměr jako teploměr.

Přehled modelů rodiny Poseidon2 s příklady praktického použití v oblasti monitoringu prostředí.

Oblíbené jednotky Poseidon2 z produkce HW group s.r.o. před nedávnou dobou získali s novým firmware celou řadu vylepšení. V první řadě byl celkově změněn design zařízení a vnitřně byla sjednocena struktura jednotek Poseidon2 a Damocles2.

To nejlepší ale teprve přijde, protože jednotky Poseidon2 nyní podporují HTTPS. Bezpečný přístup na webovou stránku Poseidona nikdy nebyl jednodužší. K bezpečnosti přispívá i rozšíření IP filtru.

Máte jistotu, že Vaše stroje opravdu pracují?

Jednoduchý a účinný monitoring chodu zařízení přes internet Vám zajistí HWg-PWR ve spojení s moderními elektroměry, které umožňují odečítat spotřebu na dálku a sledovat i okamžitou spotřebu připojených zařízení nebo celků. Úspora energie přitom není jediným benefitem technologie.

Po virtuální datové dálnici právě přivážíme nové produkty HW group.

Nová generace osvědčených zařízení Damocles2. Robustní GSM teploměr v ekonomickém provedení Ares10. Dodávka energie při výpadku napájení UPS 12V.

1 2 »